Naš tim

Argjentina Grazhdani

Menadžer programa

email: argjentina.grazhdani@swisscontact.org  
phone: +383(38)220403 ext 106

 

Fisnik Reçica

Zamenik menadžera

email: fisnik.recica@swisscontact.org
phone: +383(38)220403 ext 103

Agim Malazogu

Logistika

email: agim.malazogu@swisscontact.org
phone: +383(38)220403 ext 0

Alida Muhaxhiri

Fasilitator tržišnog sektora

email: alida.muhaxhiri@swisscontact.org
phone: +383(38)220403 ext 105

Avni Ramadani

Fasilitator tržišnog sektora

email: avni.ramadani@swisscontact.org
phone: +383(38)220403 ext 104

Besnik Cecelia

Fasilitator tržišnog sektora

email: besnik.cecelia@swisscontact.org
phone: +383(38)220403 ext 107

Blerina Batusha Xërxa

Fasilitator tržišnog sektora

email: blerina.batusha@swisscontact.org
phone: +383(38)220403 ext 109

Donika Gashi

Fasilitator tržišnog sektora

Fisnik Bajrami

Specijalista za monitoring i merenje rezultata

email: fisnik.bajrami@swisscontact.org
phone: +383(38)220403 ext 103

Hana Hoxha

Fasilitator tržišnog sektora

email: hana.hoxha@swisscontact.org
phone: +383(38)220403 ext 107

Ibrahim Bejtullahu

Specijalista za razvoj privatnog sektora

email: ibrahim.bejtullahu@swisscontact.org
phone: +383(38)220403 ext 111

Ivana Bozić

Fasilitator Fonda za socijalnu inkluziju i uključivanje manjina

email: ivana.bozic@swisscontact.org
phone: +383(38)220403 ext 111

Linda Baleta

PR & Komunikacije

email: linda.baleta@swisscontact.org
phone: +383(38)220403 ext 111

Lindita Daka

Šefica za finansije i administraciju  

email: lindita.daka@swisscontact.org
phone: +383(38)220403 ext 102

Malva Govori

Menadžer Fonda za mogućnosti

email: malva.govori@swisscontact.org
phone: +383(38)220403 ext 109

Venera Dyla Azemi

Službenica za podršku računovodstvu

email: venera.dyla@swisscontact.org
phone: +383(38)220403 ext 102